top of page

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן היא לא עניין פשוט

בדומה לחרטומים שהשאירו כתובות חקוקות על אבנים, גם המילים שלכם ישארו שנים קדימה וימשיכו לשרת אתכם גם אם תשכחו שפרסמתם אותם אי פעם.

בניגוד לחרטומים, לאדם המודרני אין מגבלה על כמות התוכן שהוא מייצר.

יש כל כך הרבה פלטפורמות וירטואליות למלא היום, לא כולן מצריכות מילים כתובות, אבל כולן מצריכות מחשבה קפדנית לפני פרסום.

 

שירותי התוכן שאני מתמחה בהם מגוונים ומתאימים למספר צרכים:
 

כתיבת תוכן לאתרים (או בקיצור - כתיבת אתרים)

אתרי תדמית, ממש כמו האתר הזה. אתר אינטרנט כתוב היטב הוא אחד מהכלים השיווקיים החשובים ביותר שעסק צריך. 

מעבר לנוכחות החזקה שהוא מאפשר במרחב הוירטואלי, אתר הוא המקום שלך להרחיב ו/או לפרט על כל דבר שקשור בעסק או בפעילויות השונות שלך. להציג קטלוג שירותים מעודכן, לספר על היתרונות והחוזקות שיש לך על פני המתחרים ולתאר את הפרסונה המקצועית שלך, עוד לפני שהלקוח פגש אותך.

השירות שלי כולל כתיבה עבור כל חלקי העמוד, החל מעמודים בסיסיים כמו דף הבית, ועד כתיבה שוטפת של מאמרים לבלוג מתגלגל. 

בתהליך מדוייק הכולל היכרות אישית ותחקיר, אני לומדת את תמצית העסק וכותבת אותו בצורה הטובה ביותר שאפשר.

אתר הוא נכס דיגיטלי ששייך לעסק שלך באופן בלעדי (בניגוד לפרופילים ברשתות חברתיות), וכאשר הוא כתוב בצורה נכונה הוא ישרת אותך להמון שנים.

כתיבת מאמרים לכל מטרה

האינטרנט הוא מקום גדול, והעסק שלך צריך להופיע שם כמה שאפשר.

בעולם התוכן יש צורות שונות להעברת מידע, אבל אחת הנפוצות היא כתיבת מאמרים.  

מאמרי קידום ומאמרים מקצועיים. מאמרי קידום הם טקסטים פשוטים בלי יותר מידי תחכום. מדובר על מספר פסקאות המכילות מילות מפתח שנמצאות בשימוש מוגבר אצל הלקוחות הפוטנציאליים שלך. עצם הכנסתם לאתר, מעלה את הפופולריות של האתר שלך בגוגל, ומקדמת אותך למקומות גבוהים בחיפושים רלוונטיים. אבל שימו לב - גם מאמר שכל תכליתו בעולם היא להעלות את דירוג האתר, חייב להיות מעניין, ערוך היטב וקריא. אם תזרקו ברחבי האתר שלל מילים מתוך מחשבה שזה מספיק, גוגל לא תרחם ותוריד את החשיפה של האתר שלכם בצורה כואבת. תעבדו חכם - תעבדו נכון.

 

מאמרים מקצועיים הם סיפור קצת שונה. במאמר מקצועי בעל העסק מפגין את הידע שלו בתחום ובונה לעצמו שם כאוטוריטה. אפשר לשאול - "רגע, אבל אם את כותבת אותו... אז זה שקר, כי הידע מגיע ממך ולא ממני" ועל זה אני עונה שזה לא בדיוק המצב. המילים יוצאות מהמקלדת שלי, נכון. אבל הידע מגיע מכם. בתהליך הכתיבה אני נעזרת בשיטות תחקיר, שאלות ממוקדות שאני שואלת כדי להשיג את הזווית הנכונה לידע שאותו תרצו להציג, וככה הרעיון, המידע, הנושא - יגיע מכם, ואני אתרגם אתכם למילים כתובות שמעבירות אתכם ואת המסר שלכם בצורה מדויקת.

תכנים לרשתות חברתיות או בלעז: פוסטים

בואו נודה באמת, עיקר החומרים שאתם מפרסמים מגיעים לרשתות חברתיות, ואני לא מדברת רק על פייסבוק (אם כי... יש לו נתח נרחב במקומות מסוימים). יש לנו עדכונים לניוזלטר, תוכן ללינקדאין, קופי לאינסטגרם, טקסטים לגוגל ביזנס ומי יודע מה תהיה הרשת החברתית הבאה שתצטרכו להפגין בה נוכחות.

מה שבטוח הוא, שלכל המקומות האלה צריך תוכן. טקסט קצר יותר ממאמר, אבל עמוק יותר משורת קופי שנונה. התוכן הזה צריך להיות קצר וקולע, ולפעמים זה לא מגיע בקלות, לכן אני כאן - לייעץ לכם בצורה הטובה ביותר על מה נכון לכתוב ולפרסם, ומתי. בזכות הידע והניסיון שצברתי בסדנאות הכתיבה, אני יכולה לעזור לכם להוציא את המסר של העסק ולהסביר לכם בדיוק מה צריך לעשות כדי לעבור ממצב של אנונימיות ברשת, לנוכחות טובה ומרשימה.

רוצה לדעת עוד על התהליך?

 

עריכה ספרותית

אם קראתם את כל הפירוט וחשבתם "יש לי את כל הדברים האלה שהיא מדברת עליהם... אבל איך אני אדע שזה מספיק טוב?", כדאי לדעת שמעבר לשירותי כתיבה אני נותנת גם שירותי עריכה.

במקרים כאלה אנחנו דנים על איזה צורך הטקסט צריך לשרת ואיפה הוא צריך להתפרסם. אחר כך אני עוברת עליו ומכניסה הערות לשינוי במקומות שדורשים שיפור.

זה (חלק מ)מה שעשיתי

bottom of page